Antalya TMGDK – Tehlikeli Madde 2020-02-11T07:46:52+00:00

 Antalya TMGDK Yönetim Danışmanlığı – 0242 229 4145

www.antalyatehlikelimadde.com

Filo büyüklükleri, personel seviyeleri ve uzmanlık durumuna bakılmaksızın, karayolu taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı endüstrilerinin her yönüyle her türlü nakliye operasyonuna  aşağıdaki hizmetleri sağlayabiliriz.
Yeni Operatör Lisansı başvurusunun işlenmesine yardımcı olmanın yanısıra, operatörlerin trafikteki taleplerini yerine getirmeye devam etmesini sağlamak için gereken standartların sürdürülmesinde devam eden destek ve tavsiyelerde yardımcı olabiliriz. Antalya TMGDK Tehlikeli Madde Güvenlik  Danışmanlığı Ltd Şti olarak Antalya ‘da tehlikeli madde faaliyet belgesi olan ya da alması gereken kurumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Yasal Uygunluk ve En İyi Uygulama

Tarafımızdan gerçekleştirilen bir yönetim uygunluk denetimi, nakliye uyumluluk durumunuz hakkında yazılı rapor sunacak ve yasal olarak uyumlu kalması için harekete geçmesi gerekebilecek tüm eylemleri vurgulayacaktır. Ofis çalışanları, sürücüler ve bakım da dahil olmak üzere operasyonun tüm yönlerini kapsayan bu konuda yardımcı olacak politikalar, prosedürler ve yönetim sistemlerini yerleştirmeye yardımcı olabiliriz. İşletmecilere operasyonlarının büyüklüğüne bağlı olarak düzenli olarak bir yönetim uygunluk denetimi yapmalarını öneriyoruz.  Antalya TMGDK olarak sizlere Antalya, Burdur ve Isparta sınırları içinde tehlikeli maddde güvenlik danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Sağlık ve Güvenlik Uyumluluğu

Operatörlerin risk ve yükümlülüklerin oluştuğu yerleri belirlemek için sağlık ve güvenlik denetimlerini ve risk değerlendirmelerini sağlayabilir ve bu sorunları çözmede ve çalışanlarını, müşterilerini ve bunlardan etkilenebilecek herkesi korumak için prosedürler oluşturabilir ve eğitim sağlayabiliriz faaliyetleri. Bu, belirli görevleri ve ekipmanları, belirli yönetmelikleri kapsayabilir veya genel bir sağlık ve güvenlik politikası oluşturmada yardımcı olabilir. Antalya  TMGDK bu konuda sizlere özgüvenli TMGD personelleri ile Antalya, Burdur ve Isparta illerinde hizmet vermeye hazırdır.

Eğitim

Kendimiz ve Ulusal Eğitim Konsorsiyumu üyelerimiz aracılığıyla, Sürücü , Yönetim , ADR (Tehlikeli Maddeler,  İlk yardım, Çatallı Asansörlü Kamyon, Kamyonet vb.) dahil olmak üzere ulaştırma endüstrisine geniş bir eğitim yelpazesi sunabiliyoruz. Loader, Operators Awareness, Health & Safety ve diğerleri.   Antalya TMGDK Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı olarak çalışanlarınıza Antalya il merkezinde işyeriniz içinde tehlikeli madde güvenlik danışmanlarımız ile tehlikeli maddelerin elleçlenmesi, depolanması, nakledilmeleri konusunda eğitim verebiliriz.

Çevre danışmanlığı

Sürdürülebilirliği arttırmak ve nakliye operasyonlarının çevresel etkisini ve maliyetlerini azaltmak için operatörler için politikalar oluşturabilir ve Güvenli ve Yakıt Verimli Sürüş (SAFED) gibi eğitimler sağlayabiliriz. Antalya  TMGDK Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı daima çevreye uyumlu politikalar ile sizlere hizmet verir.