Adres     : Altındağ Mah. 100. Yıl Bulvarı Ceren Apt. No:35 / 2
Muratpaşa / ANTALYA
Telefon  : +90 242 229 41 45   
İŞSEV İş Güvenliği Hakkında

ANTALYA işe Giriş Sağlık raporu randevu tal 0242 229 4145 / 0532 315 5452        Antalya iş güvenliği                                        

Antalya iş güvenliği İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi  İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti. , Antalya, Denizli, Burdur, Muğla, Isparta, Uşak illerinde kurumların iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyacını karşılamak , Antalya ve Denizli illeri çevresinde  işe giriş sağlık raporlarını vermek,  işyeri sahiplerine, iş güvenliği konusunda Antalya ve Denizli illeri çevresinde  rehberlik ve danışmanlık yapmak, eğitim planı hazırlamak, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.  Bünyesinde ki profesyonel çalışanlar ve görevleri ektedir.

Kadromuzdaki  hekimlerimiz:
 
Dr.HAYATİ YAĞMUR - Antalya  İşyeri Hekimi ve Dahiliye Uzmanı
 
Dr. Fatma Fahriye YAZICIOĞLU - Antalya  işyeri hekimi  
 
   Kadromuzdaki uzmanlarımız:                                                     
 
  
   A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - İbrahim Cansever   ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ve TMGD Eğitmeni )
 
   A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Abdullah Murat Küçüközer
 
   B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Selman DEMİRCİ  ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına sahip)
 
   B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Cihan ORMAN   ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına sahip)
 
   B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Erhan ÇEVLİK   ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına sahip)
 
 
   Hemşire - Fatma Korkmaz 
 
Bünyemizdeki iş güvenliği uzmanları, tecrübeli iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle Antalya ve Denizli illeri çevresindeki işyerlerine iş güvenliği ve işyeri hekimleriyle güçlü, dinamik, fark yaratan ve hızla büyüyen bir takım olmayı başarmıştır. İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi büyümeyi yeniliklerle destekleyen bir amacı hedefler, bu şekilde organizasyon yapısını  ve varlığını sağlamlaştırır. Araştırmalar yürüten ve sektör de hızla büyümenin yanısıra  İş Sev Antalya ve Denizli ve çevre illerinde iş sağlığı ve güvenliği, İşyeri hekimliği, işe giriş sağlık raporu hizmeti veren toplumumuza  fayda sağlamayı amaçlayan bir kurumdur. 

    İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal yaptırım olarak değilde, yaşam tarzı haline  dönüştürmek amacındayız. İstenmeyen bir iş kazası olmaması için  elimizden geleni yapıyor , tüm evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri hekimliği sağlık raporu  alanında Antalya ve Denizli şubelerimiz başta olmak üzere Tüm Türkiye için  Önce iş Güvenliği diyoruz.

Firmamız Antalya ve Denizli illeri çevresindeki  işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerinin  sağlanması için kapsamlı çalışmalar yaparak risk analiz raporları hazırlayıp ,işe giriş sağlık raporlarını vererek çalışanların sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

Antalya ve Denizli Kuruluşumuzda iş güvenliği konusunda deneyimli ve uzman mühendisler, iş sağlığı konusunda deneyimli İşyeri Hekimleri hizmet vermektedir. Kadromuzu hızla güçlendirmeyi amaçlamaktayız. 

İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin itinayla önemsenmesi gerekir. Bu hizmet kutsallaştırılması gereken insan hayatına gösterilen değerdir.

Bunun yanısıra; işyerlerinde ortaya çıkabilecek iş ve meslek kazaları için  mahkeme de  bilirkişi gerekirse İş Müfettişleri tarafından inceleme uyapılmaktadır.  İşyerinizde iş sağlığı ve güvenliği konulu sorumluluklarınızı   yerine getirirseniz iş kazası ve meslek hastalığı durumunda kusur oranınız azalmaktadır. İşveren yükümlülüğünü ne derece sağlıyorsa o derece iş kazasında sorumluluğu azalıyor yada hiç olmamaktadır. 

4857 sayılı İş Yasasında doğrudan bulunmasının  yanında,  meslek hastalıkları ve iş kazalarının azaltılmasında  iş güvenliği eğitiminin faydası baz alınarak,  işçilerin iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin yapılmamış  olmasında ve iş müfettişlerinin  denetimlerinde  para cezaları uygulanmakta ve de iş kazalarında  işverenlere suçu oranında rücu davası uygulanmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu , iş kazası halinde  işverenin  kastı olmasa bile gerekli iş güvenliği tedbirlerini  almadığı için  bunu suç sayar ve işverene rücu davası açar. Ve bu Sosyal güvenlik kurumunun çalışana ve yakınlarına ödediği tazminatları Sosyal Güvenlik Kurumu 'na ödemekle yükümlü kalır. 

Meslek hastalıkları ve iş kazalarının  bir çalışanın iş göremez olması, ağır bir şekilde yaralanması veyahut  ölümlü bir kaza  gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkarması sonucu, işverenin ödemesi gereken  100 - 200.000 tl dolaylarında tazminatlar doğurur. İşletme sahipleri kusuru oranında bu tazminatları ödemek zorunda kalır. Bunun sonucu şikayet olsada olmasa da savcılar  tarafından açılan kamu davalarında TCK ya göre 2 ay veya  15 yıl kadar  hapis cezaları ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tazminatlarla veyahut hapis cezası ihtimaliyle karşılaşmamak için iş sağlığı ve güvenliği alanındaki değişiklikleri ciddiye almanız gerekir.


Misyonumuz

Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuc odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.

Vizyonumuz

iş Sağlığı ve güvenliği alanında Denizli ve Antalya başta olmak üzere yurt içi ve yurtdışında yapılan hizmetlerdeki değişiklikleri sürekli takip ederek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Türkiye' nin en güçlü ve örnek kurumlarından biri olmaktır. Dinamik ve tecrübeli kadrosuyla müşteri odaklı ve çalışan odaklı çalışmalarla, hem işverenin hemde çalışanların istek ve beklentilerini dinleyerek  onlara uygun çözümler geliştirerek  Antalya  ve Denizli başta olmak üzere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda en başarılı şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Yeni mevzuatları ve yeni teknolojileri  sürekli takip ederek iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda çalışanları ve işverenleri nasıl daha iyi koruyabilir nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diyerek sürekli kendimizi geliştirmektir. Çalışanlarımızın, Uzmanlarımızın , hekimlerimizin ve sağlık personelimizin ekip anlayışını daima muhafaza ederek, ekibimiz, çalışma şekillerimiz  ve evrak alt yapımızı devamlı geliştirerek  çalışmasını garanti altına alarak müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.  
 

YETKİNLİKLER

Antalya İş Sev OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Çalışma Bakanlığı Onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.  Antalya Merkez ilçelerde ve çevre il ve ilçelerinde (  Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Manavgat, Alanya, Kemer, Kumluca, Burdur-Gölhisar, Muğla, Konya, Mersin)  iş güvenliği  - işyeri hekimliği hizmeti vermekte , Antalya merkez ve  ilçeri çevresinde  işe giriş sağlık raporlarını, ağır ve tehlikeli işler sağlık raporlarını, aylık bildirimli olarak işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarını atama yapabilmektedir.

Kurumsal Sorumluluk

Antalya İŞ SEV OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi  olarak misyonumuz, müşteri ve çalışan beklentilerini, ulusal ve uluslar arası yasal mevzuat ve kanunlar çerçevesinde, gelişmiş çağdaş ve Avrupa Birliği ilkelerinde   sunulmakta olan hizmet kalitesinde sunarak ;  olumlu ve insan sağlığı odaklı çözümlerle karşılayıp kurumlara ve çalışanlara  faydalı olmak temel amacımızdır.

Kurumsal Kimliğimiz 

Kurumsal kimliğimiz, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında  işletmeler, ulusal çıkarlarımız, toplum ve çevre hususunda sorumluluklarımıza bakış açımızı ifade eder. Tecrübelerimiz ve çözümlerimiz çok daha faydalı bir kurumsal yapı oluşturmak , memleketimizin, ülkemizin ve dünyanın oluşumuna değer kazanmasına  yardımcı olmaktır.  Biz firma olarak toplumumuzu, ülkemizin çalışanlarını,  işletmelerimizi ve çevre politikalarımızı korumaya yüksek derecede bağlıyız.. Kurumsal kimliğimiz küresel varlığımızı ve çevre ve insan sağlığı koruma politikalarımızı başarıyla yürütmektir. 

Kurumsal Değerlerimiz

Antalya iş güvenliği İŞ SEV OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi  olarak iş ve kurumsal kimliğimizin başarısıyla bireysel ve toplumsal sorumluluğun birlikte  yürüdüğüne bağlılığımız sonsuzdur. İŞ SEV OSGB' nin amacı ;  çalışanlarımızın varlık gösterdiği  sektörlerde çalışan uzman personellerimizin,  ilköğrenim öğrencilerimizin, üniversite öğrencilerinin, İş Sağlığı ve Güvenliği  Çevre koruma konularında  varlık göstermek  isteyenlerin ;  tüm toplumun iş güvenliği kültürünü ve bu konudaki hassasiyetini  artırmaya  yönelik çözümler getirmektir. 

Farklı  kamusal  yardım ve faaliyetlerimiz, en güncel kanunlarca  yayınlanmış olan, sorumluluklar  ve ülkemiz insanlarının  ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere düşünülmüştür. Bu düşünce  çerçevesinde; sponsorluklar,yardımlar, burslar, ağaç dikme faaliyetleri, hersene yapılan yarışmalar ve dağıtılan ödüller aracılığıyla çevreye, sanata  ve eğitime katkıda bulunuyoruz.  Toplumumuzun kalitesine  katkıda bulunan faaliyetlerimizin  yanında ; deprem , sel, fırtına  gibi toplumun günlük yaşam şartlarını istenmedik  şekilde etkileyen durumlarda da tüm olanaklarımızı kullanarak elimizden geldiğince  yardımlarda bulunmaktayız. Bu gibi durumlarda  her türlü şeyi  bir tarafa  bırakıp gerekli tüm yardımları elimizden geldiğince yapmaktayız. 

Biz ; Antalya İş Sev OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği , işyeri hekimliği alanında; Antalya ve ilçeleri ile  İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve toplumsal sorumluluğu Türkiye' deki iş yaşamı için ayrılmaz parçalar olarak görmekteyiz. Sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek riskleri önlemeye çalışmak gururla üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Küresel çevrede faaliyetlerimiz; insana, tecrübeye, geliştirmeye, uygulamaya ve  yetkin çalışmaya dayanmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin deneyimimizin  etkili ve aktif  bir şekilde işletme faaliyetlerinde kullanılması, çözüme dönüşmesi  varlık sebebimizdir. 

Gizlilik Politikamız

Antalya iş güvenliği İŞ SEV Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz olarak en önemsediğimiz konuların başında , kurumsal bilgilerinizin ve personel bilgilerinizin  güvenliğini sağlamak gelir. Bundan dolayı İş Sev OSGB Antalya merkez Arşiv Odamızda kurumsal bilgi ve personel bilgileriniz her firma için ayrı dosyalarda bulundurulmak üzere  itinayla dosyalanır.

 

Kişisel ve Kurumsal Yükümlülüklerimiz


Günümüzde, kurumlar mümkün olduğunca iyi etik kurallar çerçevesinde çalışmakla yükümlüdür. Antalya iş güvenliği  İŞ SEV OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri Hekimliği Antalya ili başta olmak üzere, tüm kanuni ve etik değerlere  uymaya ve elimizden gelenin en  iyisini yapmaya tüm varlığımızla bağlıyız. Kurumsal kimliğimiz tüm müşteri bekllentilerini en yüksek  seviyede profesyonel, etik standartlar ve kurallarda memnun kılmaktır. Ve tüm çalışanlarımızın bireysel sorumluluğu da bu beklentileri  tüm işlemlerimizde göstermesidir. 

 Antalya İŞ SEV OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği, işyeri hekimliği Antalya merkez   çalışanları olarak tümümüz, hem ahlaklı  iş anlayışına sahip hem de iyi bir kurumsal şirket  olarak gösterilen  İŞ SEV OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri Hekimliği Ltd. Şti. ni  layıkıyla temsil etmek  için varlık gösteriyoruz. 

 

 

Copyright © 2011 - 2017   İş Sev OSGB Antalya iş güvenliği sağlık raporu işyeri hekimliği Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
http://www.issev.com.tr
Web Yazılım & Tasarım Kare Teknoloji